Unazë rrëshqitëse Ingiant DHK350-3-15A me vrima të përshkueshme nga vrima për makina industriale
Përshkrim i shkurtër:
Detajet e produktit
Etiketat e produkteve
Specifikimi
DHK350-3-15A
Parametrat kryesorë
Numri i qarqeve 3 Temperatura e punës “-40℃~+65℃”
Rryma e vlerësuar 15A, mund të personalizohet Lagështia e punës <70%
Tensioni i vlerësuar 0~240 VAC/VDC Niveli i mbrojtjes IP54
Rezistenca e izolimit ≥1000MΩ @500VDC Materiali i strehimit Aliazh alumini
Fortësia e izolimit 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Material kontakti elektrik Metal i çmuar
Ndryshimi dinamik i rezistencës <10MΩ Specifikimi i telit të plumbit Tel fleksibël me fije të izoluara dhe të kallajuara me teflon me ngjyra
Shpejtësia e rrotullimit 0~600rpm Gjatësia e telit të plumbit 500 mm + 20 mm
Vizatim Standard i Konturit të Produktit
përshkrimi-i-produktit1
Aplikimi i paraqitur
• Pajisje ekspozimi/shfaqjeje
• Makineri paketimi/mbështjelljeje
• Sisteme për trajtimin e gjysmëpërçuesve
• Makineri industriale
• tabela indeksi rrotulluese
• Pajisjet e kontrollit të procesit
• Kulla për pajisje të rënda ose bobina kabllosh
• Ndriçim emergjence, robotikë, Makina paletizimi, Opsion
• Pajisje mjekësore | sensorë rrotullues, ndriçim emergjence, robotikë
• Bobina kabllosh miniaturë
përshkrimi-i-produktit2
përshkrimi-i-produktit3
përshkrimi-i-produktit4
Avantazhi ynë
1. Avantazhi i produktit:
· Performancë unike e trajtimit të sinjalit me zhurmë minimale të qarkut elektrik
· Paketim i ngushtë për t'u përshtatur edhe kufizimeve më të vështira të hapësirës
· Plotësisht i pajtueshëm me sinjalet analoge dhe TTL të nivelit të kontrollit
· Kushineta me sfera precize për jetëgjatësi të madhe
· Njësi të mbyllura në dispozicion, IP67 opsionale
· Ndërtim i fortë prej alumini të anodizuar
· I disponueshëm me Ethernet
· Dorëzim i shpejtë
Skena e fabrikës
përshkrimi-i-produktit5
përshkrimi-i-produktit6
përshkrimi-i-produktit7Specifikimi
DHK350-3-15A
Parametrat kryesorë
Rezistenca e izolimit 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materiali i kontaktit elektrik Metal i çmuar
Variacioni dinamik i rezistencës <10MΩ Specifikimi i telit të plumbit Tel fleksibël me fije të izoluar dhe të kallajuar me teflon me ngjyra