Unazë rrëshqitëse boshti e ngurtë Ingiant DHS118-20 për makina industriale
Përshkrim i shkurtër:
Detajet e produktit
Etiketat e produkteve
Specifikimi
DHS118-20
Parametrat kryesorë
Numri i qarqeve 20 Temperatura e punës “-40℃~+65℃”
Rryma e vlerësuar mund të personalizohet Lagështia e punës <70%
Tensioni i vlerësuar 0~240 VAC/VDC Niveli i mbrojtjes IP54
Rezistenca e izolimit ≥1000MΩ @500VDC Materiali i strehimit Aliazh alumini
Fortësia e izolimit 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Material kontakti elektrik Metal i çmuar
Ndryshimi dinamik i rezistencës <10MΩ Specifikimi i telit të plumbit Tel fleksibël me fije të izoluara dhe të kallajuara me teflon me ngjyra
Shpejtësia e rrotullimit 0~600rpm Gjatësia e telit të plumbit 500 mm + 20 mm
Aplikimi i paraqitur
përshkrimi-i-produktit2
përshkrimi-i-produktit3
përshkrimi-i-produktit4
Avantazhi ynë
Skena e fabrikës
përshkrimi-i-produktit5
përshkrimi-i-produktit6
përshkrimi-i-produktit7Specifikimi
DHS118-20
Parametrat kryesorë
Rezistenca e izolimit 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materiali i kontaktit elektrik Metal i çmuar
Variacioni dinamik i rezistencës <10MΩ Specifikimi i telit të plumbit Tel fleksibël me fije të izoluar dhe të kallajuar me teflon me ngjyra